Якби царства рослин не існувало, то на Землі не було б життя.

Рослини дають нам все необхідне: їжу, меблі, ліки, вони виробляють кисень і навіть дарують нам унікальні аромати.

На відміну від тварин, рослини не переміщаються. Завдяки корінню, яке утримує їх у ґрунті, вони обов'язково повинні адаптуватися до оточуючого середовища. Ось чому вони розвинули надзвичайну здатність до еволюції.

Саме тому за свою довгу історію рослини досягнули надзвичайного розмаїття: від величезних дерев до рідкісних квітів, від отруйних до лікарських рослин.

Але найбільше людство зацікавили рослини, які синтезують ароматичні речовини – есенціальні олії. Саме ці олії є квінтесенцією аромату тієї чи іншої рослини, найвищою концентрацією запаху. Їх синтез слід розглядати як своєрідну вершину еволюції рослинного світу. Завдячуючи ароматам, відбувається життєво необхідний і важливий обмін між рослинами та комахами. Квіти дарують свій нектар і пилок, а бджоли сприяють запиленню і, таким чином, виживанню рослин та їх розвитку. Отже, есенціальні олії – цінні, унікальні та складні речовини, які є фінальним етапом біологічної еволюції ароматичних рослин.

Кожна есенціальна олія має свій унікальний ароматичний букет і має певні цілющі властивості. Навіть у дуже невеликих кількостях есенціальні олії виявляють лікувальний вплив завдяки вмісту у високій концентрації біологічно активних речовин. Численні дослідження показали ревіталізуючий та гармонізуючий ефект есенціальних олій у складі засобів догляду за нашим тілом та волоссям.

Історія взаємодії з ароматичними рослинами виглядає так: парфуми та аромати, які нам подобаються, корисні для нашого здоров’я. Як ми знаємо, шкіра є найбільшим органом в організмі, і це межа між тим, що всередині, і тим, що ззовні. Вона відображає роботу організму, фільтрує і захищає нас від негативних впливів або різних забруднюючих речовин, які надходять зовні. Наш епідерміс, як і наше волосся, відображає наше здоров'я. Тому для краси шкіри голови та волосся важливо дотримуватися збалансованого способу життя: правильно харчуватися, пити достатньо води, займатися фізичними вправами, розвивати позитивне мислення, довіряти життю, яке тече через нас і яке об’єднує нас з іншими людьми, а також з тим, що ми переживаємо.

Ароматерапія — це стародавнє, вдосконалене століттями мистецтво використання есенціальних олій та інших ароматних речовин для зміцнення фізичного та психологічного здоров'я людини. Це ціла наука, алхімія ароматів, подарованих нам природою, і потужний інструмент в лікуванні та профілактиці багатьох захворювань, це невичерпне джерело гарного настрою і життєрадісності. Будь який запах, існуючий в природі, здатний впливати на людину – її психоемоційний стан, особливості сприйняття, швидкість реакцій і вирішення задач, самопочуття і навіть здоров'я. Вплив ароматів на людину великий – вони здатні змінювати частоту серцебиття, впливати на протистояння інфекціям, стимулювати діяльність мозку чи заспокоювати і не тільки.

Про наше здоров'я і красу шкіри потрібно піклуватися: очищати, зволожувати, тонізувати, регулювати діяльність сальних залоз і запобігати ознакам старіння. Щоб допомогти нам зробити все це, високоякісні есенціальні олії пропонують нам потужні терапевтичні властивості та переваги. Їх антисептичні, дезінфікуючі та імуностимулюючі властивості особливо необхідні в забезпеченні інтенсивного відновлення та захисту організму.

Натуральні есенціальні олії за своїми властивостями близькі до шкірного сала, тому завдяки високій абсорбційній здатності шкіри вони легко проникають у мікроциркуляторне русло. Науковці вважають шкіру найкращим шляхом проникнення есенціальних олій в організм людини, щоб сповна скористатися їх численними корисними ефектами: антибактеріальним, протизапальним, протисвербіжним, регенеруючим, себорегулюючим, тонізуючим, пом’якшуючим, антивіковим тощо.

Саме ці унікальні властивості есенціальних олій надихнули на створення унікального бренду Nubeà.

Його назва об’єднує давнину латинського світу та любов до ароматів сучасної Італії.

Містерія імені Nubeà приховує декілька елементів і значень:

Natura – підкреслює цінність природи

Nu, як nutrix – підкреслює необхідність живлення та розвитку

Nubes – в його вторинному сенсі символізує багатство здорового волосся

florea (жіночий рід від floreous) – означає розквіт та благополуччя

dea – уособлення жінки як божества

Багатий асортимент Nubeà подарує Вашому волоссю красу та життєву силу.

Секрет формули Nubeà – це синергія есенціальних олій.

На основі найбільш передових досліджень було втілено в життя 8 ліній Nubeà, розроблених на основі інноваційного поєднання ессенціальних олій та рослинних екстрактів. Засоби Nubeà нормалізують стан шкіри голови, влучно і делікатно вирішуючи основні трихологічні проблеми.

Програми терапевтичних процедур Nubeà усувають найпоширеніші причини порушення балансу шкіри голови і волосся та їх наслідки, а саме: запобігають та лікують випадіння волосся, себорею, дерматити тощо.

Синергія добірних есенціальних олій представляє важливий синтез років експериментів і тестів, проведених для перевірки ефективності кожної окремої речовини, що використовується у формулах Nubeà